DOPROVODNÉ POVÍDKY

15. 09. 23

k prosluněným a upoceným Letním bouřkám ♥


Pokud nás nesledujete na sociálních sítích, možná vám uniklo, že jsme k LETNÍM BOUŘKÁM vydaly tři doprovodné povídky. A proto, aby se neztratily a našly cestu ke každému z vás, níže najdete krátké popisy s odkazy.

JARNÍ

Paulie a Floyd jsou poprvé sami doma! Jak si s takovou výzvou poradí? Obrátí všechno vzhůru nohama, nebo se jim podaří přežít bez zlobení?
♥ JARNÍ je první ze tří doprovodných povídek. Odehrává se několik let zpátky, kde jsou naši kluci ještě malí párci. Pojďte je poznat!

PODZIMNÍ

Paulie a Floyd si užívají podzimní dny a hlavně jeden druhého! Co se stane, když jim tuhle pohodičku tak trochu naruší jistý problém, který se jich vlastně ani netýká? Může se v tomhle městě vůbec něco obejít bez nich?! Vydejte se s kluky na podzimní festival, užijte si menší drama, kopec legrace a taky líbání.
♥ PODZIMNÍ je druhá ze tří doprovodných povídek. Odehrává se dva měsíce po konci knihy, kterou rozhodně doporučujeme napřed přečíst. Jinak jsou tihle dva párci na vlastní nebezpečí.

ZIMNÍ

Paulie a Floyd se konečně dočkají vytouženého soukromí a zůstanou sami doma! Stejně jako vždycky mají spoustu plánů, ale jeden z nich přece jen vévodí úplně všemu – poprvé se pomilovat. Povede se jim to bez větších rozpaků? Bude to romantika? Nebudou chybět jejich pověstné vtípky?
♥ ZIMNÍ je třetí ze tří doprovodných povídek. Odehrává se v prosinci čtyři měsíce po konci knihy, kterou rozhodně doporučujeme napřed přečíst. Vzhledem k tématu je to 18+. A věřte nám, rozhodně chcete být u toho!


Děkujeme, že nás čtete!

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Anita
16. 9. 2023 22:46

Ahoj holky,
díky za novou várku povídek, postupně se do nich pustím a zpříjemním si zkracující se dny. Objevila jsem vaše psaní teprve nedávno a chystala jsem se na Nocturno pro Erika, ale někam zmizelo. Je to chyba na stránkách, nebo jste ho přesunuly na Pickey nebo se snad chystá k vydání…?