PŘIPRAVUJEME NA VYDÁNÍ

Chcete vědět o příběhu víc?

Přečtěte si články k neexistenci! Především o její filozofii, která je celým příběhem protkaná. A jedno upozornění: Název knihy doopravdy píšeme s malým počátečním písmenem. ♥

JAK ŽÍT NEEXISTENCIROZLOUČENÍ S NEEXISTENCÍ

Zde si poslechněte povídání o neexistenci ♥. O našem druhém společném příběhu a dvou klucích, kteří pro nás hodně znamenají. Strávily jsme s nimi krátký, ale velice intenzivní čas.

Vyšlo 21. 12., kdy se Elias Prescott narodil.

POZOR! Podcast by měli poslouchat jenom ti, kteří příběh četli. Je to de facto jeden VELKÝ SPOILER. Takže pokud jste knihu ještě nečetli, udělejte krok zpátky. Utečte.

* Hned na začátku se objevuje malá nepřesnost – není to pátý díl podcastu, ale čtvrtý. Klárka neměla po ruce kalkulačku, když to počítala.

ANOTACE

Elias Prescott nemá zrovna tu nejlepší pověst. Naopak. Po škole se o něm šíří nejrůznější zvěsti. Že je to rváč. Opilec. Feťák. A možná je každá z nich pravdivá. Kenneth Nolan oproti němu působí jako ten nejhodnější kluk. Nejspíš ale není důležité, jací jsou, ale kým se teprve můžou stát. Pro sebe navzájem. Jestli jeden druhého zachrání, anebo zničí. Protože k tomu, aby se všechno pokazilo, stačí málo. Třeba se zamilovat.

Komentáře nejsou povoleny.