neexistence

Romantický, drsný a filozofický příběh, který vám uštědří pořádnou facku.

Elias Prescott nemá zrovna tu nejlepší pověst. Naopak. Po škole se o něm šíří nejrůznější zvěsti. Že je to rváč. Opilec. Feťák. A možná je každá z nich pravdivá. Kenneth Nolan oproti němu působí jako ten nejhodnější kluk. Nejspíš ale není důležité, jací jsou, ale kým se teprve můžou stát. Pro sebe navzájem. Jestli jeden druhého zachrání, anebo zničí. Protože k tomu, aby se všechno pokazilo, stačí málo. Třeba se zamilovat.

VAROVÁNÍ: užívání návykových látek, explicitní sexuální scény, graficky popsané násilí, vulgarismy

vetrnemlyny.cz

Chcete vědět o příběhu víc?

neexistence je druhá kniha, kterou jsme společně napsaly. Začaly jsme na ní intenzivně pracovat v roce 2018 a dokončily jsme ji o několik měsíců později. Trvalo další rok, než jsme se rozhodly publikovat ji na našich stránkách, kde si téměř okamžitě získala spoustu úžasných čtenářů. Držet ji fyzicky v ruce a mít ji v knihovně je pro nás splněný sen! Přejeme si, aby se příběh Eliase a Kennetha stal součástí vašeho vlastního příběhu.

Přečtěte si články k neexistenci! Především o její filozofii, která je celým příběhem protkaná. A jedno upozornění: Název knihy doopravdy píšeme s malým počátečním písmenem. ♥

JAK ŽÍT NEEXISTENCIROZLOUČENÍ S NEEXISTENCÍ

Pokud jste příběh již četli, poslechněte si vyprávění o neexistenci ♥. Mluvíme o postavách, našich oblíbených scénách a taky zabrousíme do filozofie. Nebo si taky můžete přečíst ukázku.

RECENZE:

Příběh, nad kterým budete ještě dlouho přemýšlet po dočtení. Milujete ho a nesnášíte. Obdivujete a proklínáte. Všechno a nic. Buď a nebo.

Tohle! Tohle je jedno obří doporučení.

@vendy.dnes.cte

Důvody proč si knihu pořídit: Miluju temné romance | Miluju lgbtq+ knihy | Preferuji české autory | Baví mě knihy s originálním příběhem | Chci si u knihy pobrečet, zařvat si a usmívat se zároveň | Miluju hluboké myšlenky a skvěle napsané knihy | Mám ráda rozporuplné knihy

@thedavanity

Při čtení se u mě kloubila nenávist s láskou a bezmoc s nadějí. I přes všechny ty záporné emoce a mentální vyčerpanost, kterou mi příběh věnoval, jsem si ho jednoduše zamilovala.

@knihomolka_sarka

neexistence je sice o lásce… Ale o její drsné, surové formě, která netvoří jen to krásné. Je o kompromisech, sobeckosti, ale taky o tom, jak málo stačí k totální zkáze. 

@naprostaknihomolka

Za mě je to opravdu silný a emocionální příběh, který člověka nenechá chvíli v klidu a neustále ho překvapuje. Je skvěle promyšlený a v podstatě jsem nečekala nic z toho, co se v něm stalo.

@kristyna_kaderova

Vážení, tak tahle kniha mě vzala, zmuchlala do kuličky a zašlapala do země. Po jejím dočtení přemýšlím, jaký má můj život smysl a co tu vlastně dělám? 

@terr_books

Komentáře nejsou povoleny.