Chcete vědět o příběhu víc?

neexistence je druhá kniha, kterou jsme společně napsaly. Začaly jsme na ní intenzivně pracovat v roce 2018 a dokončily jsme ji o několik měsíců později. Trvalo další rok, než jsme se rozhodly publikovat ji na našich stránkách, kde si téměř okamžitě získala spoustu úžasných čtenářů. Držet ji fyzicky v ruce a mít ji v knihovně je pro nás splněný sen! Přejeme si, aby se příběh Eliase a Kennetha stal součástí vašeho vlastního příběhu.

Přečtěte si články k neexistenci! Především o její filozofii, která je celým příběhem protkaná. A jedno upozornění: Název knihy doopravdy píšeme s malým počátečním písmenem. ♥

JAK ŽÍT NEEXISTENCIROZLOUČENÍ S NEEXISTENCÍ

Pokud jste příběh již četli, poslechněte si vyprávění o neexistenci ♥. Mluvíme o postavách, našich oblíbených scénách a taky zabrousíme do filozofie. Nebo si taky můžete přečíst ukázku.

RECENZE:

Příběh, nad kterým budete ještě dlouho přemýšlet po dočtení. Milujete ho a nesnášíte. Obdivujete a proklínáte. Všechno a nic. Buď a nebo.

Tohle! Tohle je jedno obří doporučení.

@vendy.dnes.cte

Za mě je to opravdu silný a emocionální příběh, který člověka nenechá chvíli v klidu a neustále ho překvapuje. Je skvěle promyšlený a v podstatě jsem nečekala nic z toho, co se v něm stalo.

@kristyna_kaderova

Při čtení se u mě kloubila nenávist s láskou a bezmoc s nadějí. I přes všechny ty záporné emoce a mentální vyčerpanost, kterou mi příběh věnoval, jsem si ho jednoduše zamilovala.

@knihomolka_sarka

Komentáře nejsou povoleny.