SZABI PODCAST, EPIZODA 4

21. 12. 20


neexistence

Tentokrát mluvíme o našem druhém společném příběhu a dvou klucích, kteří pro nás hodně znamenají. Strávily jsme s nimi krátký, ale velice intenzivní čas.

neexistence, o kterou jste si psali. ♥

Vychází 21. 12., kdy se Elias Prescott narodil.

POZOR! Podcast by měli poslouchat jenom ti, kteří příběh četli. Je to de facto jeden VELKÝ SPOILER. Takže pokud jste knihu ještě nečetli, udělejte krok zpátky. Utečte.

* Hned na začátku se objevuje malá nepřesnost – není to pátý díl podcastu, ale čtvrtý. Klárka neměla po ruce kalkulačku, když to počítala.

KDE JE MOŽNÉ SI NÁS POSLECHNOUT:

Subscribe
Upozornit na
8 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Mischeff
22. 12. 2020 6:54

Tohle bylo moc pěkný, i když jsem se nedozvedela to, co jsem chtěla a to je, co bylo potom? Nabourali se? Přežili? Ale mate pravdu, každý, ať si v tom najde to svoje. A já proste vím, ze jsou spolu a jsou šťastní, ať je to v domku u more, nebo někde jinde. K me oblíbené části. Všeobecně je celá Neexistence jedna moje velká oblíbená část a asi nikdy nezapomenu na to, jak jsem ji četla poprvé, ale miluju poslední kapitolu Elliasova pohledu, kde mluví s matkou a asi poprvé přizná, ne jenom ji, ale i sám sobě, ze se… Číst vice »

Kateřina
22. 12. 2020 12:21

Jak já jsem se těšila na díl o neexistenci. Sice stále nevím konec, jak dopadli, ale je fakt, že si v tom každý z nás najde to svoje. A to se mi hrozně líbí. Upřímně až teď, nemusím otevřený konce. Po poslechnutí podcastu se mi poskládaly všechny díly puzzle. Všechno to do sebe zapadá. Je to geniální! Celý příběh je …ani to nemůžu vyjádřit slovy. Poznávání, filozofování, změna, drama, láska … A ty rozhovory? Hrozně moc se mi líbil ten tichý hovor, hvězdy, které jednou zhasnou, druhá scéna o výhybce vlaku a následný rozhovor s dívkou sedící před Kennethem. Nejspíš… Číst vice »

Karolína
22. 12. 2020 13:35

Tohle bude asi zase ultra dlouhý 😄 vždy se snažím být strucnejsi, ale nikdy mi to moc nejde 😄 Včera jsem neexistenci docetla a podcast ten můj pocit z toho kompletně zavrsil… Myslim, ze jsem doteď nedokázala neexistenci pořádně ocenit, že to pro mě byl proces na víc přečtení. A boze miluju to, to je tak plný příběh… Dost mi na to sedí Robbieho „O jaký žánr by šlo? Romantika, detektivka, drámo?“…. „Horor. Rozhodně horor.“- V neexistenci je všechno včetně komedie. Během poslechu jsem premyslela nad svyma nejoblinejsima scénama, ale jako kazda kapitola je nabusena takovýma bombama, že si nemůžu… Číst vice »

Květa
14. 1. 2021 7:37

neexistence je naprostá srdcovka a já jsem moc ráda, že se k tomu tak rády vracíte. Já se k tomu taky moc ráda vracím, i když to nepatří mezi odpočinkovou četbu. A zajímalo by mě úplně všechno! Každý střípek, každý malinkatý detail. Chtěla bych prostě vědět všechno. 🙂