LETNÍ BOUŘKY

Romantický letní příběh o dvou nejlepších kamarádech,

jejichž přátelství se začne násobit láskou.

Tohle léto bude stát za to!

Paulie a Floyd mají spoustu plánů: jezdit na kolech v bikeparku, hrát videohry, chodit na procházky se psem nebo na jídlo do Blinku, a hlavně si konečně sehnat nějaké holky na školní ples. Jeden okamžik ale všechno změní. Ona je to totiž pořádná změna, když se do vás nejlepší kamarád zamiluje, ne? Přinejmenším to může vyústit v nedorozumění obřích rozměrů, které by se dalo vyřešit mnohem dřív, kdyby spolu ti dva paličáci zkrátka mluvili.

Takže oprava: Tohle léto bude peklo!

yoli.cz

Chcete vědět o příběhu víc?

Představa, že jednou napíšeme o dvou nejlepších kamarádech, s námi žila dlouho. A tak přišli do našeho života Paulie a Floyd, které už tak trochu znáte z povídky Pozdní léto, sobota odpoledne.

Prožily jsme s nimi ten vůbec nejlepší čas a zkusily jsme ho zachytit v knize Letní bouřky. Tak, aby na vás pokaždé dýchlo léto, jakmile knihu otevřete, totální pařák, lýtka špinavá od řetězu kola, přespávačka pod širákem a pořádná koupačka.

No a co by to bylo za léto, kdyby se nepřihnala pořádná bouřka?

Už když jsme Letní bouřky opravovaly, věděly jsme, že k nim chceme napsat doprovodné povídky. Strávit s Pauliem a Floydem ještě trochu času. ♥ Nakonec jsme napsaly celkem tři!

JARNÍ se odehrává o několik let dříve, jde ji tedy číst ještě před samotnou knihou.

PODZIMNÍ a ZIMNÍ přímo navazují na knihu, číst tedy až po knize.

JARNÍ

PODZIMNÍ

ZIMNÍ

RECENZE:

Kniha to byla skvělá. Perfektní na léto, perfektní oddechovka, ale zároveň trochu drama. Nedokážu říct, kterého z kluků jsem si oblíbila víc. Oba jsou originální, oba dělali chyby, na které dopláceli. Měla jsem je v průběhu příběhu prostě ráda úplně stejně. 

@kudrnata.ctenarka

Musím říci, že mi strašně sedl styl psaní. Lehké, svižné, krásně utíkalo. Tomu přidalo i střídání pohledů Floyda a Paulieho na celou věc. Kluci jsou zlatí, každý mi byl něčím blízký! ❤️

@naprostaknihomolka

Autorky mají talent na psaní LGBT+ románů. Zbožňuju jejich protagonisty, smysl pro humor a to, co ve mně jejich knihy vyvolávají. Osobně jsem si čtení užila. Chtěla jsem si od něčeho odpočinout, zasmát se a fandit hlavním postavám. Je to prostě taková ta jednohubka na letní večery.

@knihaopate

Sedl mi styl psaní, humor a taková lehkost, která se textem nesla. Paulie a Floyd byli do detailu skvěle vykreslení. Rychle jste se zorientovali, co mají rádi, co nesnáší, čeho se bojí nebo jaké jsou jejich zlozvyky. Oba byli hrozné trubky a takové postavy já nedokážu nemilovat.

@adela.hol

Největším plusem je to, jak autorky píší. Pokud jste četli nějaké jejich předchozí knihy, víte o čem tady mluvím, pokud ne…běžte číst! Přijde mi, že při každé konverzaci a scéně myslí autorky úplně na vše. 

@alexsmangandbooks

Co se mi líbí je s jakým citem dokážou autorky napsat a popsat jednotlivé situace. Jak dokážou popsat životní události hrdinů. A jak dokážou přivodit pocit, že na tom místě prostě chcete být, protože když tam nebudete… něco vám unikne!

@vendy.dnes.cte

Komentáře nejsou povoleny.