LETNÍ BOUŘKY

Romantický letní příběh o dvou nejlepších kamarádech,

jejichž přátelství se začne násobit láskou.

Tohle léto bude stát za to!

Paulie a Floyd mají spoustu plánů: jezdit na kolech v bikeparku, hrát videohry, chodit na procházky se psem nebo na jídlo do Blinku, a hlavně si konečně sehnat nějaké holky na školní ples. Jeden okamžik ale všechno změní. Ona je to totiž pořádná změna, když se do vás nejlepší kamarád zamiluje, ne? Přinejmenším to může vyústit v nedorozumění obřích rozměrů, které by se dalo vyřešit mnohem dřív, kdyby spolu ti dva paličáci zkrátka mluvili.

Takže oprava: Tohle léto bude peklo!

yoli.cz

Chcete vědět o příběhu víc?

Představa, že jednou napíšeme o dvou nejlepších kamarádech, s námi žila dlouho. A tak přišli do našeho života Paulie a Floyd, které už tak trochu znáte z povídky Pozdní léto, sobota odpoledne.

Prožily jsme s nimi ten vůbec nejlepší čas a zkusily jsme ho zachytit v knize Letní bouřky. Tak, aby na vás pokaždé dýchlo léto, jakmile knihu otevřete, totální pařák, lýtka špinavá od řetězu kola, přespávačka pod širákem a pořádná koupačka.

No a co by to bylo za léto, kdyby se nepřihnala pořádná bouřka?

Už když jsme Letní bouřky opravovaly, věděly jsme, že k nim chceme napsat doprovodné povídky. Strávit s Pauliem a Floydem ještě trochu času. ♥ Nakonec jsme napsaly celkem tři!

JARNÍ se odehrává o několik let dříve, jde ji tedy číst ještě před samotnou knihou.

PODZIMNÍ a ZIMNÍ přímo navazují na knihu, číst tedy až po knize.

JARNÍ

PODZIMNÍ

ZIMNÍ

Komentáře nejsou povoleny.