SZABI PODCAST, EPIZODA 6

31. 03. 21


BLUDY

Šestka je pro Bludy. A tak mluvíme o Damienovi, jeho rodině, o stříbrné Audině, ale především o Kaneovi. Protože – a to se v podcastu rozhodně dozvíte – není nic víc sexy než policejní uniforma. 🙂

VAROVÁNÍ: 18+ A hlavně… Neposlouchat, pokud jste novelu nečetli. Je to z naší strany jeden velký SPOILER. Ale ti z vás, kdo četli, se třeba dozví, jaký jsme měly vymyšlený alternativní konec.

KDE JE MOŽNÉ SI NÁS POSLECHNOUT:

Subscribe
Upozornit na
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Květa
1. 4. 2021 9:51

Skvělej podcast! Fakt. trochu výkřik do tmy, ale muselo to ven. 😀 K Bludům jsem si hledala chvíli cestu, respektive ke Kaneovi, (Damien byl láska na první pohled – bezdebat) ale o to větší vztah k němu teď mám. Kane a jeho spravedlnost je dokonalá. Přiznám se, že jedna z mých nejoblíbenějších scén je, jak strýci prostřelil koleno. Ale ne kvůli tomu aktu takovému, ani té způsobené bolesti. Ale kvůli těm důsledkům. Jak si při každým pajdavým kroku, každé bolesti řekne, že není nejlepší nápad obtěžovat mladé kluky. Už mě to napadlo o minulého podcastu a doufám, že nejsem jediná,… Číst vice »

4. 4. 2021 12:34

Když jsem si přečetla anotaci k podcastu, tak jsem se úplně naježila. Alternativní konec? Jako cože? Žádný alternativní konec být nemůže, vše je tak, jak má být. Ale teď mě tak napadá, že ten alternativní konec by byla fakt pořádná jízda a mně by se to asi líbilo moc. Moje nejoblíbenější scéna je asi ta v parku, jak Damiena nadopují rodiče práškama a kluci se o něj starají, než ta „zfetovanost“ přejde. A taky ta scéna ve škole, kdy si ho zavolá na kobereček učitel, že bude muset na olympiádu. Protože Damienova reakce (a teď trochu parafrázuju, nevím, jak to… Číst vice »