SZABI PODCAST, EPIZODA 10

13. 12. 21


MATTIAS A RUFUS

Desátý díl patří Mattiasovi a Rufusovi. Dvěma klukům, kteří by spolu nejspíš nikdy nebyli, kdyby to jeden z nich nezařídil. Mluvíme skoro o všem. Jak příběh vznikl, že to bylo poprvé, kdy jsme se v průběhu psaní pohádaly a hlavně odpovíme za zásadní otázku.

Proč Rufus nenosí ponožky?

VAROVÁNÍ: Jen pro ty, kteří už příběh(y) četli! A rozhodně 18+

KDE JE MOŽNÉ SI NÁS POSLECHNOUT:

Subscribe
Upozornit na
6 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
14. 12. 2021 21:59

Jak uz jsem to psala mockrat, Rufus je moje tajna zvracená laska 😄🥰 takze prestoze si schovavam vzdycky podcast na cas, kdy zase prectu celou danou knizku/novelu, aby mi nebylo hned smutno, ze je konec, ale tady to neslo 😄 Jakoby trosku to ve mě ted budi stydlive emoce, jak moc mam tenhle pribeh rada, kdyz tam je tolik spatnych veci. Ale ja jsem milovnik 2 pohledu, mam nejradeji, kdyz muzu nakouknout obema hrdinum do hlavy. A moci jim nakouknout do hlavy ve stejny cas, no tak to je splneny sen 😅 Ja porad doufam (verim), ze to vyjde knizne,… Číst vice »

Květa
15. 12. 2021 11:31

Podepisuju!😅

Lucienkaaa
19. 12. 2021 9:49

Je to už delší čas, co jsem tenhle příběh četla, tak jsem si s vámi hezky zavzpomínala. Pamatuju si, jak mi při čtení byla pořád šílená zima na nohy 😁 No a úplně jste mě navnadily, abych si kluky dala ještě jednou. Dostala jsem k svátku vlněné ponožky, takže to bude v pohodě 😁 Kloboukování bude určitě velká pecka a moc doufám, že se to povede 🙏 Hezký předvánoční čas 🎄