SEZNÁMENÍ S NEEXISTENCÍ

08. 06. 19

Trocha informací na začátek.


Už se to blíží. neexistence. Elias a Kenneth. Dva kluci, kteří… Ne. O tomhle to dneska není. Neřekneme vám, jací jsou, neřekneme vám, co je čeká. Na to si budete muset počkat. Jediné, co můžeme a chceme říct, je, že jsou úplně jiní než Kai a Ethan. DIAMETRÁLNĚ.

Tenhle článek je spíše informativní a organizační.

Takže…

Kapitoly Páté minuty vycházely v úterky a čtvrtky, což se teď změní. Každé pondělí zveřejníme ukázku, ve středu kapitolu a ve čtvrtek dopis. Proč? Všechny příběhy si zaslouží jedinečný přístup. Co se počtu znaků týče, vydá jedna kapitola neexistence za dvě kapitoly Páté minuty. Jde tedy o mnohem delší části.

Dopisy jsou v tomto případě spíš doplňující, nastínění pohledu druhé strany, emotivní hodnocení. Nelze je považovat za samostatné kapitoly, ale spíš malé střípky mozaiky. Takže nebuďte překvapeni.

pondělí – středa – čtvrtek

úryvek – kapitola – dopis

Dále je velmi důležité, extrémně, přečíst si varování. 18+! Neexistence je mnohem přímější, odvážnější a surovější než Pátá minuta. Posunuly jsme mantinely a hranice vyprávění, což dost možná poznáte už z prvních odstavců.

Není to příběh pro každého. Setkáte se v něm s manipulací, drogami, filozofickými úvahami a s jistou formou krutosti.

Ale jsou tam i krásné momenty…

A my tuhle knihu milujeme, proto se s láskou dělíme.

To je tak všechno, co jsme vám dneska potřebovaly říct. Samozřejmě, neexistence (název doopravdy píšeme s malým počátečním písmenem) je stejně jako Pátá minuta spjatá s jistým obdobím našeho života. My ovšem chceme, abyste si ji prožili bez vnějších vjemů. Aby se propojila s vaší vlastní zkušeností.

Aby vás zasáhla.

Takže nezapomeňte: úryvek v pondělí, kapitola ve středu, dopis ve čtvrtek. A pokud byste se chtěli na něco zeptat, udělejte to. Přichází doba, na kterou jsme se těšily.

Eva a Klára ♥

Klárka: Jen chci dodat takové krátké info. V sekci autoři v dotazníku jsem uváděla, že moje nejoblíbenější postava je Elias Prescott. A teď ho konečně poznáte! OMG! Nemůžu se dočkat. 🙂

Subscribe
Upozornit na
6 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Fate Samael
8. 6. 2019 20:46

Už se nemůžu dočkat. Pátá minuta mě naprosto dostala a věřím, že u neexistence tomu nebude jinak ;). Jste úžasné a vaše tvorba je jedinečná.

Ester
11. 6. 2019 7:37

Jaaj troska sa obavam, ze to bude drsne:-( ale skúsim to:-)

Ester
11. 6. 2019 17:43
Reply to  szabi

Tak je to potom vzajomne, vy ste moje obľúbené autorky….