SEZNÁMENÍ S KLUKOVINOU

16. 10. 21

Informace na začátek. Co, kdy a kde.


Jak je možné, že to zase tak rychle uteklo? Teď nás příběh Klukoviny napadl a najednou, člověk ani nestihne pořádně mrknout, už píšeme seznámení a chystáme se na vydání první kapitoly. Uff.

U každého nového příběhu jsme samozřejmě nervózní, protože nám na něm záleží a chceme, aby si našel svoje čtenáře. Aby byl pro někoho naprosto TOP.

Ale u Klukoviny je ten pocit dvojnásobný. Možná i stonásobný. 😀

Jde o to, že… Prostě nás ten příběh hodně zasáhnul a my mu hodně daly. Klára se zamilovala po uši do Michaela a Eva zase do Gabriela. Všechno do sebe zapadlo a každý střípek prožíváme, jako kdyby se to stalo nám. Prostě… Je to další srdeční záležitost. A my tak moc doufáme, že pro některé z vás to bude stejné!

Sakra… Ta nervozita je tentokrát větší než kdykoliv předtím (a to jsme vydávaly Mattiase a Rufuse, takže… Chápete, ne?). Ale teď konec stresování, je čas na praktické informace!

Jestli nás sledujete na Instagramu, tak určitě víte, že příběh teprve dopisujeme. (Ve chvíli, kdy tohle čtete, před sebou máme dohromady ještě čtyři kapitoly.)

A pokud posloucháte naše podcasty, tak si teď říkáte: WTF, neříkaly, že nejdřív každý příběh dopíšou, pak mu dají půl roku na odležení a teprve potom ho pouští ven?

Jako jo no. Máte pravdu. 😀

Má to dva důvody. Zaprvé… My s tím nechtěly čekat. (Jo, tenhle důvod je pitomě netrpělivý.) A ten druhý a hlavní… Prvních 18 kapitol, které vyjdou ještě v letošním roce, jsou v podstatě uzavřený příběh. A těchto 18 kapitol je hotových, opravených (několikrát, takže nás samozřejmě potěší, až to budeme číst naposledy v den zveřejnění a najdeme tam chybky) a nachystaných. Ty už si hezky hoví a čekají na svou příležitost.

Zbytek kapitol 19 – 50 vyjdou v roce 2022. A ano, vidíte dobře. 50! Nevíme, jak se to stalo, ale zase je to dlouhé jak hodně dlouhá špageta. Pff. V tomhle už se asi nezměníme.

Takže tím chceme říct… Nebojte. Nestane se, že by kapitoly přestaly vycházet, protože by nebyly napsané. To fakt ne.

A teď…

Klukovina bude vycházet dvakrát týdně. Od dob Páté minuty je to vlastně poprvé, kdy jsme použily stejný způsob vyprávění. Kluci se tedy budou pravidelně a spravedlivě dělit o váš čas.

Úterý MICHAEL.

Čtvrtek GABRIEL.

Čas zůstává stejný. 17:00!

A první kapitola už 19. 10. Což je v podstatě za rohem! Aaaaa!!!

Úryvky na další týden budeme vydávat ve stories na Instagramu každou neděli večer.

VAROVÁNÍ: Nad tím jsme hodně přemýšlely. V příběhu jsou explicitní scény, jsou tam i sprostá slova a samozřejmě šikana, o tom to celé je, že ano? Ale zas oproti jiným příběhům nám nepřijde, že by šlo o něco, před čím musíme každému před obličejem mávat výstražnou vlajkou. V některých chvílích je příběh docela milý. A v jiných ne. Takže… Dáváme 18+, ale zároveň budeme zveřejňovat i na Wattpad, což děláme jen u těch mírnějších příběhů.

A to už je asi tak všechno, co nás napadá.

Moc se na vás v úterky a čtvrtky těšíme!

Eva a Klára

PS: Ještě taková maličkost. Michael se vyslovuje anglicky, takže Majkl, což znamená, že správně se skloňuje: Michaele, a ne Michaeli! Takže pokud v textu najdete oslovování: Michaele, je to správně. :))

Subscribe
Upozornit na
11 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Veronika
16. 10. 2021 13:20

Moc se těším a děkuji:-* :-*

Karolina
16. 10. 2021 13:36

Presne to jsem si rikala, jaktoze vlastne za rohem mame zacatek Klukoviny a vy jeste dopisujete…Kor kdyz si vezmu jak dlouho bylo u ledu Nocturno 😄 Trosku jste me ted vydesily, ze 18 kapitol je uzavreny pribeh. Jestli to bude jak v neexistenci, kde jsem poprve, byla uplne hotova z toho casoveho posunu a jejich roky nenaplnene lasky, ze jsem ani nechtela dal cist 😂. Doufam, ze si tentokrat nepobrecim moc 😄 Na druhou stranu jsem se konecne dostala k Cervena, bila a kralovsky modra a bylo to cely tak neuveritelny, romanticky a sladky, ze i mně trhuly obcas zuby… Číst vice »

Karolina
21. 10. 2021 21:59
Reply to  szabi

Ja neverim, ze by se mi od vas mohlo neco nelibit 😁 Obcas (i vic) sladky to byt musi, to zase jo! ❤

Ria
16. 10. 2021 16:19

tešíííím sa! 💃🏼

MaCecha
16. 10. 2021 22:21

Mil(ovan)é moje, já se tak těším!!!

Lucienkaaa
19. 10. 2021 7:31

Juchůůů, nemůžu se dočkat, až kluky poznám 👏❤️