ROZHOVOR PRO HATE FREE

19. 03. 21

O našem vůbec prvním online rozhovoru.


Jak jsme se učily psát? Proč si vybíráme mužské postavy? Napíšeme někdy lesbickou knížku? Proč jsme děj Páté minuty umístily právě do Anglie? Došlo při psaní na hádky? A jak probíhal náš vlastní coming-out?

O tom všem jsme mluvily v našem prvním rozhovoru pro Hate Free Culture.

Nebudeme lhát. Za život jsme se občas zasnily, že někomu dáváme rozhovor, že mluvíme o našich příbězích a celou dobu jsme klidné a sebevědomé. Ale ve skutečnosti nás z představy reálného rozhovoru doslova jímala hrůza. Píšeme, v tom jsem si víceméně jisté. Ale mluvení? To je úplně jiná liga.

Když tahle nabídka přišla, chtěly jsme odmítnout. Nebyly jsme si jisté, že bychom to zvládly. Na druhou stranu… Mluvit hodinu o všech našich klucích? Kdo by to dobrovolně nebral? Navíc byla šance, že tím oslovíme nové čtenáře a dostaneme Pátou minutu k dalším lidem. A tohle se špatně odmítalo.

Takže jsme zatly zuby, koupily webkameru, namířily na sebe dvě lampičky, protože proč se u rozhovoru pořádně nezapotit, a skočily do toho po hlavě.

A bylo to… To asi musíte posoudit sami. Za nás ta hodina uběhla překvapivě rychle, za což jsme neuvěřitelně rády. 😀

Na rozhovor se můžete podívat na FB stránce Hate Free Culture. Přesněji:

Subscribe
Upozornit na
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří
5. 4. 2022 12:34

Zdravím vás, Evo a Kláro,

Zajímavý a hezký rozhovor. Jste velmi příjemné a skromné ženy. V současné době čtu „Nokturno pro Erika“. Zajímavý a hezký příběh. Fascinuje mně prostředí, do kterého je příběh zasazený. Vždy jsem hory miloval a miluji. Jak v létě, tak i v zimě. Líbí se mi, jak máte vše vždy perfektně realisticky napsané. Tušil jsem, že přípravě prostředí a všeho kolem (Snowboard) si pečlivě připravujete. A samy jste to nakonec ve vašem rozhovoru potvrdily.

Ať se vám daří a hlavně pište a pište 😊. S pozdravem Jiří J.