NĚCO JAKO NEWSLETTER

19. 12. 21

Aneb co teda bude vycházet v roce 2022!


Nový rok se blíží fakt děsně rychle. Tak rychle, že nám došlo, že by bylo fajn se podívat, co nás v něm čeká. A je toho hodně a my se na úplně každou věc strašně moc těšíme. O některých projektech už víte, protože jsme o nich mluvily, hlavně u nás na Instagramu, ale je tam minimálně jeden příběh, o kterém uslyšíte vůbec poprvé. (A taky úplně poprvé uvidíte obálku a přečtete si anotaci.)

Takže tak.

Co nás teda čeká příští rok? 🤔

CO VYJDE KNIŽNĚ:

Romantický, drsný a filozofický příběh,

který vám uštědří pořádnou facku.

#mandlovemleko #hvezdydohorivaji #dejinyfilozofie #vrakoviste

CO VYJDE NA STRÁNKÁCH:

Příběh o přátelství, odpuštění a hledání sebe sama.

Příběh o lásce, která jde proti všemu.

Pokračování příběhu Michaela a Gabriela!

Prvních 18 kapitol vyjde/vyšlo a zbytek nás čeká na začátku roku 2022. S Michaelem a Gabrielem toho ještě hodně prožijeme, uvidíme spoustu filmů a sníme hromadu palačinek, pho polévek, těstovin a čokoládových lentilek.

Anotace:

Michael a Gabriel. Dva středoškoláci, které na první pohled nespojuje vůbec nic. Michael, oblíbený

a bohatý, kapitán amerického fotbalu. Většinu času tráví projížďkami na motorce, anebo poflakováním se svojí partou. Gabriel, tichý a nevýrazný kluk, který existuje především uvnitř svého pokoje, kde streamuje svůj život jako Kluk_Za_Sklem. V jeho zájmu je vyhnout se Michaelovi za každou cenu.

To, co měla být původně jenom nevinná legrace, klukovina, přeroste v něco mnohem většího.

A oba kluky to neodvolatelně spojí.

Když mu bylo sedm, spadl z kola.

A kvůli tomu teď musel čtyřikrát zkontrolovat, zda jsou zavřená všechna okna v bytě.

NOVELA, která nás bude provázet během léta. Už se těšíte, až se seznámíte s tím nejroztomilejším králíkem v okolí? Taky budete moct koukat na Netflix na spoustu ne tak dobrých seriálů, nebo zajít do kavárny na pořádné latte!

Anotace:

Keith odjíždí na vysokou. Všechno má sbalené a je připravený. Což ale neznamená, že nemá strach. Přece jen… nová škola, nové bydlení, noví lidé a… jo, nový spolubydlící.

Nějaký Emmett. Emmett. Emmett. Ehm, Emmett.

Spolubydlící, který na něj má tak trochu dávat pozor. Takhle mu to sice rodiče neřekli, ale ani nemuseli, protože to jejich: „Tvůj stav jsme mu vysvětlili,“ mluví za vše. A přitom Keith nepotřebuje, aby ho někdo hlídal. Nepotřebuje. Nepotřebuje. Nepotřebuje.

Navíc to s tím hlídáním možná bude úplně obráceně.

Velká hokejová láska pokračuje, tentokrát na vysoké škole!

Co všechno Nigela čeká? A hlavně…

JAK TO MÁ DO HÁJE ZVLÁDNOUT?

#novemesto #novytym #novyzivot

Pokračování velmi oblíbené novely. O klukovi, který má nejen hodně strachů, ale i obrovské srdce. Miluje hokej a právě odjíždí na vysokou.

Na celou anotaci si budete muset ještě chvíli počkat, ale zima 2022 bude především o hokeji, učení a lásce. To rozhodně slibujeme. 🙂

K tomu všemu bychom samozřejmě chtěly ještě natáčet podcast a v hlavě máme tolik námětů na povídky!!! Ale v tuto chvíli vůbec nevíme, jestli na ně budeme mít čas a který námět bychom chtěly zpracovat jako první. Takže… pokud příští rok vyjde nějaká povídka, bude to takové malé překvapení. Pro nás i pro vás. 😀

A to je asi tak všechno. 🙂

Na co se těšíte ÚPLNĚ MEGA MOC OBROVITÁNSKY NEJVÍC?

Jak se vám líbí obálka ke ČTYŘIKRÁT?

Taky máte rádi podobná shrnutí, nebo si v nich libuje jen Klára?

Myslíte, že Nigel zvládne přechod na vysokou úplně v klidu?

Tolik otázek…

Mějte se krásně!

Eva a Klára

Subscribe
Upozornit na
11 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Káča
19. 12. 2021 18:44

Mám radost a těším se, nejvíc na Nigela s Lukasem! 🙂

Belinda
19. 12. 2021 23:52

Aaaaa, příští rok bude jedna velká jízda!!!
ÚPLNĚ MEGA MOC OBROVITÁNSKY NEJVÍC se těším absolutně na všechno. Ale když už teda, tak na férovku to jsou Logan a Nigel (šťastnej konec děvčata!!! jinak bude sekec :D).

Květa
20. 12. 2021 10:25

Mám obrovskou radost, že máte tolik plánů, a my budeme mít pořád co číst. Ale stejně. Prostě neexistence. To je nejvíc. 🖤
Ale trochu se bojím obálky, tahle k ní prostě patří.

Petra
2. 1. 2022 23:21

Tak za mě jsou shrnutí úplně nejlepší:). Asi nejvíc se letos těším na Neexistenci protože tady jsem si ji přečíst nemohla. I když už teď tuším, že nevyjde jako ekniha:( Pak se už nemůžu dočkat konce dubna kdy vyjde posledni kapitola s Michalem a Gabrielem ikdyz se přiznám že tenhle příběh jsem ještě nezačala číst protože se nějak nedokážu přinutit číst když tu ještě není konec. Ne že bych přeskakovala kapitoly nebo si po pulce přečetla poslední kapitolu, ale když už čtu tak od začátku do konce. No a „králičí“ novela taky vypadá zajímavě. Takže se na letošní rok v… Číst vice »

Petra
13. 1. 2022 15:21
Reply to  szabi

Tak to jsem se eknihu asi hledala špatně, ale zas jsem díky tomu narazila na vaše stránky a stala jsem se mírně závislá na tom co píšete:)

Tess
28. 4. 2022 18:19

Strašně se těším na druhý díl Lucas a já a na Čtyřikrát! A jen jeden rychlý dotaz. Budete Lucas a já podruhé a Čtyřikrát přidávat na Wattpad? Předem díky za odpověď a jen bych ráda řekla, že vaší tvorbu miluju a jakmile se mi podaří ušetřit dost peněz abych si nevyčítala koupit knihu, tak neexistence bude první, pro kterou poběžím!