JAK TO BUDE PŘÍŠTÍ ROK…

23. 12. 22

aneb o Forendors.cz ♥


Nad tímhle jsme už nějakou dobu přemýšlely a hodiny a hodiny to probíraly. A nakonec jsme se rozhodly, že tohle je pro nás ta správná cesta. Evička o tom dokonce streamovala, ale Instagram se to rozhodl neuložit (ach jo), takže jsme pro vás sepsaly tenhle článek, kde všechno ještě shrneme.

Snad se nám to povede nějakou srozumitelnou formou.

O co teda jde a nad čím přemýšlíme?

Psaní je pro nás všechno. To je snad už po těch letech, co píšeme na szabi celkem jasné. A poslední rok jsme často spekulovaly, jak to posunout dál a zároveň tak dodržet, co jsme si předsevzaly, tedy aby naše příběhy byly dostupné pro každého.

Takže…

Tady je náš velký plán.

Od ledna budou naše příběhy vycházet přednostně na Forendors (původně Pickey), což je platforma, která funguje na bázi měsíčního předplatného.

Ano, to znamená, že LUKAS A JÁ PODRUHÉ začne od 2. 1. vycházet právě tam.

Třikrát týdně, pondělí – středa – pátek, vždy od 17:00, za 69,- KČ měsíčně.

Jenže samozřejmě chápeme, že teď není nejlehčí doba, a nechceme, aby se stávalo, že si někdo nebude moct naše příběhy přečíst. Proto jsme se rozhodly, že jakmile celý příběh vyjde na Forendors, začne postupně (jak jste zvyklí) vycházet u nás na stránkách.

Když to vztáhneme na Lukase, ten bude vycházet leden, únor, březen na Forendors. V dubnu ho pak začneme zveřejňovat na stránkách, zatímco na Forendors přivítáme nový příběh.

Snad je to pochopitelné.

Na Forendors se pak dá vytvořit víc úrovní předplatného, proto tam bude i dražší předplatné za 99,- Kč, kde dostanete o měsíc dřív podcast a každý měsíc minimálně jedno video, ve kterém s vámi budeme sdílet cestu k vydání Nocturna. Mrkněte na obrázek, kde je to přesně rozepsané.

Víme, že jste se na Lukase těšili, a tohle vám možná neudělalo radost, ale všechny peníze, které na Forendors vyděláme, půjdou do našich příběhů. To znamená do korektur, do ilustrací, do obálek… Všechno chceme dát do szabi. Tak snad pro vás bude tato forma přijatelná.

Na Forendors začneme fungovat od ledna. Seznámení vyjde 1.1., první kapitola bude dostupná od 2. 1. a na začátku každého měsíce vám nahrajeme kalendář, kde budou data a informace o tom, co kdy zveřejníme.

Eva a Klára

Subscribe
Upozornit na
3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Karolina
23. 12. 2022 14:42

Jedine minus je, že se musim naucit pracovat s pro mě novou platformou 😅 …Mnau 😺

MaCecha
23. 12. 2022 23:12

Holky, čtu správně, že nemáte záznam z úterý? A jak se dozvím o bílé Neexistenci? Fňuk.. (pro opakovaný záznam – zabírám si č. 4 :D)

Co se týče Pickey, neznám to, ale jsem jenom pro. Měly byste být placeny zlatem, zlatíčka naše talentovaná. Počítejte se mnou!

Ať se vám daří.
M.

Spiro
28. 12. 2022 18:43

Podle mě je přechod na Pickey fér. Je to elegantní způsob, jak Vám přispět.