JAK NÁS PODPOŘIT

25. 08. 19

Pokud chcete. Úplně parádně a s láskou.


PROČ?

Víte, že plánujeme všechny naše knížky skutečně vydat?  A od první chvíle jsme věděly, že celou tu cestu chceme projít na vlastní pěst. Bez nakladatelství, které by o našich příbězích rozhodovalo.

Ano. Je to náš sen, vydat Pátou minutu, neexistenci a spoustu dalších příběhů. A nejspíš po cestě uděláme a natropíme spoustu chyb (to se už stalo), dostaneme se do slepých uliček (to už se nám taky stalo), ale věříme, že se nám všechno nakonec podaří.

Občas žertujeme, že chodíme do práce jenom proto, abychom kupovaly granulky pro psa a mohly psát. Ale ona je to částečně pravda.

Proto nás napadlo, že bychom mohly vytvořit něco, kde by ty nejhodnější duše pod sluncem mohly přispět. 🙂 Nebudeme lhát, každý příspěvek se nám hodí a zároveň za něj budeme obrovitánsky vděčné.

Ale pozor, veškerá naše tvorba zůstává nadále veřejně dostupná a ZDARMA. Příspěvek je zcela dobrovolný. 😊

JAK?

Vlastně docela jednoduše. Příspěvek nám můžete poslat přes Paypal. Stačí kliknout na odkaz níže:

paypal.me/szabiwriters

Poté už jen zvolíte částku, kterou sami uznáte za vhodnou (nikdy jsme to nezkoušely, ale měla by jít poslat třeba i koruna, takže je to opravdu na vás) a kliknete na DALŠÍ.

K platbě je nutné mít zřízený vlastní účet Paypal, který trvá vytvořit jen pár minut – ale opět, abyste mohli mít účet, musíte mít kreditní kartu.

Pokud ani jedno z toho nemáte, tak se na to s klidným srdcem vys… 😀 Ale to zas ne. Pořád totiž existují i další možnosti. Vždycky nás můžete podpořit tím, že napíšete komentář a dáte nám tak vědět, co se vám líbí a co zlepšit.

Nebo nás někomu doporučíte.

Nebo budete nadále číst.

Všechno se počítá.

Subscribe
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments