MEZI NÁMI

MEZI NÁMI

Esemesková konverzace, skype a dva úžasní kluci


DŮLEŽITÉ

Tahle povídka vznikla pro naši facebookovou stránku a jedná se především o esemeskovou konverzaci dvou kluků. Takže je tomu celý text uzpůsoben. To znamená opravdu hodně smajlíku. 😀😁🤩😏😍😚 Občas nějaké zkratky a tak dál.

❗Také se občas objevují věty v závorkách. Ty znamenají, že sice byly napsány, ale nakonec je autor smazal a neodeslal. Známe to všichni, ne? Když strašně moc chceme tomu druhému něco říct, ale prostě nevíme jak.

VAROVÁNÍ: Skoro neškodná povídka, ale některé konverzace 18+ přece jen jsou. V textu na ně předem upozorňujeme.

ANOTACE

„Začne to zcela nevinně, pak se to divně vyvine. To zase Andy vyvedl věc…“ Na ten kreslený seriál koukal, když byl ještě buclatý prcek. A nic hrozného nevyvedl, prostě si jenom spletl číslo, což se za život stane každému. Co ale netušil, bylo, že ta esemeska změní úplně všechno, velký obrat o 180 stupňů, jako když člověk rozkutálí donut. Andy totiž omylem napsal Terymu. Tomu nejkrásnějšímu a nejvtipnějšímu klukovi na světě. Jen kdyby je nedělilo celých 7366 kilometrů…

Ale existuje vůbec nějaká vzdálenost, která nejde překonat, jakmile jde o bonbóny, anebo o lásku?

ČÁSTI:


* Chcete pokračování? Další část vychází přednostně na FB. Teprve po jejím dokončení bude uveřejněna i tady, proto nás sledujte i ZDE:

Komentáře nejsou povoleny.