ELI

Dají se konce příběhů přepsat? Měl to být příběh o ztrátě, strachu a přežívání. Jenomže pak potkal jeho. A najednou bylo úplně všechno o něm. O Elim.

Nathanielovi je sedmnáct a někdy mu připadá, že tam, kde by měl mít duši, je jenom zpustošený svět. Drogy ho berou na místa, odkud se jen těžko vrací, ale nebýt nich, musel by si znovu prožít každou špatnou zkušenost. Táta ho opustil. Máma zemřela. A pak šlo všechno hodně rychle do háje. Nathaniel by mohl napsat o svých nočních můrách knihu, o tom, jak ho rvou na kusy.

Jakmile po letech znovu potká Elkana, je v tom jistá osudovost. Můžou si navzájem pomoct a vytáhnout se ze dna. Jenomže co když se ukáže, že Elkan dost možná vůbec není hrdina, který zachrání prince, ale spíš drak? A že z toho, čemu kdysi dávno věřil, zůstal jenom popel? Pak nezbývá než se stočit do klubíčka v jeho šupinatých křídlech a prostě… milovat.

VAROVÁNÍ: 18+!

Příběh začne vycházet v lednu 2024 na Forendors. Ale nebojte, samozřejmě chceme, aby se ke všem našim příběhům dostali všichni čtenáři, takže časem můžete Eliho očekávat i tady.

Komentáře nejsou povoleny.