KASPERŮV OSMNÁCTÝ ZÁPIS

12 způsobů, jak nasrat Erika

 1. Mohl bych ho vyděsit. Vsadím se, že je určitě lekavý. Přece jen tady žil hodně času sám, takže nečeká, že jen tak někdo bude číhat (to je legrační slovo) za rohem. Počkal bych si na něj třeba dole, a jak by scházel ze schodů, schoval bych se za roh. On by pak vyšel a já bych na něj zakřičel (ale pořádně, třeba fistulí, ačkoliv hlubší hlas by byl nejspíš efektivnější). Kdyby se přitom svítilo jen na chodbě, byl by z toho určitě hotovej. Třeba bych mohl sehnat i nějakou strašidelnou masku. Nebo ještě lépe! Mohl bych si pomalovat obličej, abych vypadal jako zombie!
 2. Erik je dost citlivý na ta svá prkna. Co kdybych mu je všechna schoval a on přišel do garáže, jakože pojede na trénink a najednou by byla fuč? Jestli by ho to nenasralo, tak bych by fakt hodně překvapený! Jenže kam bych je jako měl schovat? Je jich tolik, že se jen tak někam nevejdou. Ačkoliv možná nejde o to, že by je nedokázal najít, ale že by jednoduše nebyly na svém místě. Co kdyby třeba vešel do garáže, zjistil, že tam nic není a naštvaně vběhl ke mně do pokoje, kde bych je měl rozeskládané všude kolem, jedno dokonce v posteli, já ležel vedle a sotva by rozrazil dveře, hodně nechápavě bych vyjekl: Děje se něco? Haha. To by ho určitě pořádně nasralo.
 3. Dát mu do té jeho slavné rajčatové omáčky, kterou si nosí ze střediska, hodně pálivé tabasko. Jakože by seděl u jídelního stolu, já ho po očku sledoval z gauče, dělal, že nic, a jak by začal rudnout… Haha, napálil jsem tě!
 4. Mohl bych mu říkat bráško za každou větou, protože ho to označení podle všeho dost irituje. Jak je, bráško? Co děláš, bráško? Bráško, tak se tak nedurdi, bráško.
 5. Vlézt mu v noci do pokoje a nasypat mu svědící prášek do svetrů, protože co je Erik pletený svetr Peterson bez pletených svetrů?! A za trest bych mu ho nasypal i do těch odporných sibiřek, které věčně nosí natažené přes tepláky, i když jsem mu už několikrát dělal módní přednášku a křičel na něj, že je to odpornost a zhovadilost.
 6. Ustřihnu mu bambuli na čepici.
 7. Potřu mu všechny cvičební stroje kokosovým olejem, takže vyskočí na hrazdu, pokusí se chytit a… Ejhle. KASPERE! Tys dělal něco v posilovně? Já? Nikdy! No jasně, ty lháři jeden. Všechno nářadí klouže, nedá se tady cvičit, a když nebudu cvičit, jsem k ničemu a můj život nemá smysl!
 8. Rozčílilo by ho, kdybych mu nechával pasivně agresivní rady v koupelně na zrcadle? Pastou? Třeba: Eriku, vážně? Tenhle účes? Jsi si jistý? Nebo: Eriku, netvař se jak na pohřbu. Trochu života! A docela určitě: Co ten svetr? Zahoď ho. Zahoď ho, než ti do něj nasypu svědící prášek! Jo, možná by ho to naštvalo, ale asi by to chtělo hodně vzkazů a hodně pasty, takže to asi není nejlepší nápad. Navíc, Erik potřebuje pořádné nakopnutí a tohle mi přijde jako taková nižší liga.
 9. Mohl bych pozdě v noci pouštět nahlas hudbu, a když by naštvaně přiběhl, abych to ztišil, dělal bych hloupého a tvrdil, že jsem myslel, že neslyší. Ne, není to drsné! Se z toho neposere. Už rok to drží v tajnosti. Střet s realitou mu jenom prospěje. Navíc, tady ten seznam se nejmenuje 12 věcí, jak udělat Erikovi radost. Nebojím se být za hajzla. Třeba bych na něj mohl znakovat, až bude chtít vysvětlení.
 10. Určitě by ho naštvalo, kdybychom šli běhat a v nestřežené chvíli bych ho zahodil do závěje, jakože úplně nečekaně, a narval mu sníh pod tričko. Na, Eriku, nažer se sněhu! Ne, já vím, to je hloupost, ale haha, ten jeho nevěřícný výraz by určitě stál za to.
 11. Jsem bytostně přesvědčen, že by ho nasralo, kdybych před ním s někým flirtoval. Ovšem je tu jeden jediný malý problémek… Nikdo jiný tady kromě Erika NENÍ! Takže pokud nesbalím nějakého tučňáka, tak jediná možnost je zajet do střediska a tam to zkusit na někoho z personálu. Třeba na recepční, což by bylo boží, protože by Erik věděl, že to dělám naschvál, a to by ho určitě mega naštvalo. Jakože… PROČ TOHLE, KASPERE, DĚLÁŠ? Proč se mi snažíš ubližovat, buu. A já bych na to: Protože mě už nebaví ten tvůj zmučenej výraz.
 12. Mohl bych říct Arnemu, že ztrácí sluch, ale to by ho asi nasralo až moc.

Úkol: PŘESTAT MYSLET NA ERIKA!!!

Autor: Klára Pospíšilová


* Líbil se vám deníkový zápis? Můžete nás podpořit přes PAYPAL, komentářem, anebo tím, že budete i nadále číst.

3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
holloway
18. 2. 2021 15:28

A jéje, u minulé kapitoly mě napadlo, že tentokrát bude muset reagovat dospěleji právě Kasper a nějakým způsobem se pokusit si s Erikem promluvit a místo toho přijde tohle… Ale tak je to určitá fáze, pořád věřím, že mu to taky dojde.
Jinak ze seznamu hlasuju pro pasivně agresivní rady, ostatní mi připadá, že ani moc není jeho styl (možná to flirtování, ale to je zas až moc okatý).
Díky za kapitolu.

Karolína
23. 2. 2021 13:54

Haha, Kaspere, ty se musís hodně nudit 😄
1. bych hned měla infarkt 😅 a nemusel by vymyslet nic dalšího – rovnou by mohl volat sanitku 😄 k lekani mám taky super historky, ale usetrim vás (pro tentokrát) 😄
4. Je teda hodně zlá 7. Top 😄