ELIASŮV SEDMÝ DOPIS


Když jsem se zeptal, jestli jsem tě rozbil, věděl jsem, že jo. A tak jsi nemusel odpovídat, protože tvoje nevím a možná nic nezměnilo.

Další den jsem měl odevzdávat seminární práci o Chaplinovi, ale vysral jsem se na to, protože představa, že celej den sleduju černobílý grotesky, když mám v hlavě obrázek tebe toho, jak se sjíždíš… Do hajzlu, Kennethe! Nemysli si, že mi budeš režírovat život a sám k tomu přijdeš jako smutnej kluk odnikud! Nejseš svatej! A jestli jsem na tvý hlavě viděl svatozář, mohla to bejt jenom kouřová clona, tak si tu trnovou korunu můžeš klidně sundat ty čuráku!!!

Mám pocit, že jsem se nedávno naučil znovu chodit, tak si nemysli, že před tebou padnu na kolena…

Volal mi otec. Ptal se, jak se mám. Řekl jsem, že píšu seminárku o Chaplinovi. A nelhal jsem, měl jsem vážně otevřenej word, kde blikal kurzor –

– a rozepsanej dopis, to moje plačtivý… Proč nejsi u mě, Kennethe?

Elias

Autor: Eva Pospíšilová


* Líbil se vám dopis? Můžete nás podpořit přes PAYPAL, komentářem, anebo tím, že budete i nadále číst.

6 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Kateřina Teplá
10. 10. 2019 17:08

Proč nejsi u mě Kennethe? – Protože Kenneth ví,jak to může dopadnout nebo spíš dopadne,i když je to pro něj těžký. Eliasi ty by si vážně za chvíli padl na kolena,ale možná se už tak stalo.Jenom samá možná,možná a mož…

10. 10. 2019 17:46

Hoši, jste v hajzlu… Oba.

Karin
10. 10. 2019 19:52

Eliase bych nakopala.

Ester
10. 10. 2019 21:39

Kenneth tam nie je, lebo sa asi bojí zranenia a sklamania, ze ho Elias neľúbi dostatočne 🤔

Šárka
11. 10. 2019 15:43

Teď bych spíš nakopala kennetha…. 👿

Voldy
11. 10. 2019 17:54

Jako Jin a Jang, Eliote. Ani jeden nemůže bez druhého tvořit celek, uzavřený kruh, jenže… když ti ujede ruka, život jde do hajzlu. Je velmi těžké vrátit ruku zpátky do pohybu kruhu, když malovat čáry je snazší.
🖤