ÚRYVEK


18+

„Střihneme si,“ pokračuje Riley, ale je to spíš malé tiché zanaříkání. „Střihneme si, a kdo vyhraje, ten bude dole, dobře? Vyspíme se spolu ale jen jednou. Poprvý a naposledy. Pak budeme kámoši. Nechci vztah, nechci ani občasnej sex… Já… Nechci přijít o to, že spolu můžem klábosit, bavit se a tak, jo? Souhlasíš? Jednou. A pak už nikdy. Slib to.“

Líbí se mu naléhavost vlastních slov. Líbí se mu zbytečné debilní závazky, které může kdykoli porušit. Líbí se mu říkat, že přijímá trest domácího vězení, stejně jako lhát, že by Troye pak už víckrát nechtěl.

Líbí se mu… Troye. A ani trochu se za to nestydí.

Přejede mu po tváři odlakovanými nehty a usměje se.

Troye mu vtiskne polibek do dlaně. „Tak… Myslíš, že je to dobrý nápad?“ zamrká.

„Nevím. Mně se líbíš. Ale nechci o tebe přijít. Přijde mi, že si rozumíme. Rozhodni se. Já nejsem začátečník. Už jsem jednou s klukem spal.“ Pokývá přitom hlavou, jakože fakt jo, spal. Co na tom, že si to moc nepamatuje, protože byl namol. Rozhodně to nebyl jeden z prvních důkazů sexuální orientace.

Nikdy nelíbal holky. Nikdy nechtěl. A jo, od té doby, co si začal uvědomovat sám sebe a svého šulina, věděl, že bude jednou rád sedat jiným klukům na klín a nechá se konejšivě kolébat, a nechá je uvnitř sebe pulsovat.

Zasměje se. Jen vybrané kluky. Opravdové lásky. Kluky, kterým propadl na základě Stockholmského syndromu. Kluky, co si barví vlasy nazeleno.

Riley zaskučí a natáhne se pro brko.

Troye si namotá pramínek jeho vlasů na prst. „Hm… Tak nejsi začátečník, to je fajn.“ Svalí se vedle něj a věnuje mu moc krásnou a voňavou pusu. „Máš pravdu. Sex všechno zkazí. Bude… Bude lepší, když spolu nebudeme spát.“


0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments